| Αριθμό μοντέλου | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να πληρούνται. |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2 |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 237.5kg/m3 |
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Αυτοματοποιημένη, πνευματική, χειροκίνητη, μηχανική λειτουργία κινδύνου |
| Χαρακτηριστικό | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-07 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-070410 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Αριθμό μοντέλου | QM H20/90-XL-001 |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | heptafluoropropane |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90L |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ90/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
|---|---|
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 40L-02 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-02 |
| Όγκος | 1350*500*450mm |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90L |
| Αριθμός μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Χαρακτηριστικά | HFC 227ea 68°C Αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας αερίου με ανίχνευση θερμοκρασίας |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW8/1.6-XL-06 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | 68°C Αυτοενεργοποιημένος πυροσβεστήρας αερίου FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | Δωμάτιο αναφοράς αυτόματου πυροσβεστήρα αερίου FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW10/1.6-XL-9 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | Δωμάτιο γήρανσης αυτοματοποιημένου πυροσβεστήρα αερίου FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW8/1.6-XL-11 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |