| Εμπορικό σήμα | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Καταγωγή | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| μοντέλο | 40ZX-2,5MPa |
| Κατανομή | 2.5MPa,4.2MPa,6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Έντυπα εγκατάστασης | Αξονικός και ακτινωτός |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Ονομασία προϊόντος | HJLI-350-120-4.2T-03 |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Εργαστήριο μηχανικής επεξεργασίας |
| Ονομασία του προϊόντος | Φιαλίδες CO2 XL-07 |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 70, 100,120,150, 180 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Ειδικότερα | Κύλινδροι CO2 για το δωμάτιο του πλοίου |
| Ονομασία προϊόντος | FM200 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς ρύπανση και μη αγωγός |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,3,3,3-HFC-227ea |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Φωτιές κατηγορίας Α (σκληρές), κατηγορίας Β (ρευστές) και κατηγορίας Γ (ηλεκτρικές) |
| Εμπορικό σήμα | XL / OEM |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Ανιχνευτές/κυκλώματα υπερηχογράφων | Τέσσερα 21 έως 28V DC |
| Αριθμός ανιχνευτών ανά ζώνη | ≤ 30 PCS συμβατικοί ανιχνευτές |
| Εξαγωγές NAC | 26 έως 28V συνεχής ρεύμα Με ηλεκτρονική ασφάλεια |
| Εμπορικό σήμα | XL / OEM |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Ανιχνευτές/κυκλώματα υπερηχογράφων | Τέσσερα 21 έως 28V DC |
| Αριθμός ανιχνευτών ανά ζώνη | ≤ 30 PCS συμβατικοί ανιχνευτές |
| Εξαγωγές NAC | 26 έως 28V συνεχής ρεύμα Με ηλεκτρονική ασφάλεια |
| Εμπορικό σήμα | XL / OEM |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Ανιχνευτές/κυκλώματα υπερηχογράφων | Τέσσερα 21 έως 28V DC |
| Αριθμός ανιχνευτών ανά ζώνη | ≤ 30 PCS συμβατικοί ανιχνευτές |
| Εξαγωγές NAC | 26 έως 28V συνεχής ρεύμα Με ηλεκτρονική ασφάλεια |
| Εμπορικό σήμα | XL / OEM |
|---|---|
| προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ανιχνευτές/κυκλώματα υπερηχογράφων | Τέσσερα 21 έως 28V DC |
| Αριθμός ανιχνευτών ανά ζώνη | ≤ 30 PCS συμβατικοί ανιχνευτές |
| Εξαγωγές NAC | 26 έως 28V συνεχής ρεύμα Με ηλεκτρονική ασφάλεια |
| Εμπορικό σήμα | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Καταγωγή | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Σχήμα | 40ZX-6MPa |
| Κατανομή | 2.5MPa,4.2MPa,6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Έντυπα εγκατάστασης | άξιο |