| Αριθμό μοντέλου | QM H20/100-XL-08 |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Εμπορικό σήμα | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Καταγωγή | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Σχήμα | 40BFZ-6MPa |
| Κατανομή | 10,6 MPa,2.5MPa,4.2MPa,6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Έντυπα εγκατάστασης | Αξονικός και ακτινωτός |
| Εμπορικό σήμα | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Καταγωγή | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Σχήμα | 40ZX-4,2MPa |
| Κατανομή | 2.5MPa,4.2MPa,6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Έντυπα εγκατάστασης | άξιο |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | Hfc-227ea |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 4.2MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0 ~ 50 ℃ |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 950kg/m³ |
| Ονομασία προϊόντος | HJLI-350-180-4.2T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Υποσταθμός |
| Ονομασία του προϊόντος | Φιαλίδες CO2 XL |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 70, 100,120,150, 180 |
| Δύναμη | DC24V/1.6A |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Αριθμό μοντέλου | QMD15/90-XL |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2 |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 178.125kg/m3 |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Ικανότητα | 8L, 10L, 20L, 30L |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ. |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | Σύστημα πυρόσβεσης με άζωτο |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 237.5kg/m3 |
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Αυτοματοποιημένη, πνευματική, χειροκίνητη, μηχανική λειτουργία κινδύνου |