| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | Hfc-227ea |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 70 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ70/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Χαρακτηριστικά | 68°C Αυτοενεργοποιημένος πυροσβεστήρας αερίου FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Ονομασία προϊόντος | Φιαλίδες διοξειδίου του άνθρακα XL-03 |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 70, 100,120,150, 180 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Ειδικότερα | Ιατρικές εγκαταστάσεις και εξοπλισμός Σύστημα πυρόσβεσης Ιατρικές εγκαταστάσεις και εξοπλισμός Φιαλί |
| Αριθμό μοντέλου | QM H20/90-XL-13 |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου | QM H20/90-XL-13 |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου | QM H20/90-XL-14 |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 70 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ70/2.5N/-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 120 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Χαρακτηριστικά | αυτόματη πυρόσβεση |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQFW20/1.6-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1150kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | Fm200 αυτόματο πυροσβυστικό σύστημα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW20/1.6-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |