| Ονομασία προϊόντος | HJLI-350-150-4.2T-02 |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Εργαστήριο δοκιμών αυτοκινήτων |
| Ονομασία προϊόντος | HJLII-400-150-5.6T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Κέντρο Συνεδρίων και Έκθεσης |
| Αντιφλεγμονή | FK-5-1-12 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ40/2.5N/-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Ονομασία προϊόντος | HJLI-350-90-4.2T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Υπολογιστικά δωμάτια τράπεζας |
| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 120 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου | QM H20/80-XL-002 |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Ονομασία προϊόντος | HJLI-350-120-4.2T-03 |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Εργαστήριο μηχανικής επεξεργασίας |
| Αντιφλεγμονή | fm200 |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων | 120 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | QMQ5.6/120W-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | HFC 227ea |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1250kg/m3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 0.3MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 8MPa (+50°C) |