| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | GQQ120/2.5-XL-250704 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (σε +20°C) |
| Ονομασία προϊόντος | HJLII-400-110-5.6T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Αυτοματοποιημένο δωμάτιο ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Σημείο βρασμού 49,2°C | Υγρά σε κανονική πίεση |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Χαρακτηριστικά | Συστήματα αυτοματοποιημένης πυρόσβεσης με αέριο FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL-02 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 70 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ70/2.5N/-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Καθαρό και φιλικό προς το περιβάλλον αέριο |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL-06 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Χαρακτηριστικά | IG541 Λύση πυρκαγιάς κέντρου δεδομένων με καθαρό αέριο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | QM H15/80-XL |
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Χαρακτηριστικά | FM200 68°C Αυτοματοποιημένη ατμοσφαιρική πυρόσβεση |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW8/1.6-XL-12 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |