| Ονομασία του προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Είτε σχηματίζονται δακτυλίδια είτε όχι | Κυκλικοί υδρογονάνθρακες |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/Hfc-227ea |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 40L-05 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-05 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Χαρακτηριστικό | σύστημα καταστολής αερίων fm200 |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | GQQ100/2.5-XL-070413 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (σε +20°C) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
|---|---|
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 40L-02 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-02 |
| Όγκος | 1350*500*450mm |
| Αντιφλεγμονή | HFC 227ea |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Χαρακτηριστικό | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-07 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-070410 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Χαρακτηριστικό | σύστημα καταστολής αερίων fm200 |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Αριθμός Μοντέλου | GQQ70/2.5-XL-070412 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/hfc-227ea/heptafluoropropane |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 120 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ120/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/HFC 227ea |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL-02 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |