| Εμπορικό σήμα | XL / OEM |
|---|---|
| Είτε σχηματίζονται δακτυλίδια είτε όχι | Κυκλικοί υδρογονάνθρακες |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 150 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ150/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Αντιφλεγμονή | Fk-5-1-12 ((C6F12O) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | εξοπλισμός πυρόσβεσης |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ100/2.5N/-XL-07 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Χαρακτηριστικό | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ70/2.5-XL-070411 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | Hfc-227ea |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 70 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ70/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Διάρκεια κυλίνδρων | XL-250704 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-250704 |
| Όγκος | 1350*500*450mm |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων | 40L-03 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ150/2.5-XL-03 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-07 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Χαρακτηριστικό | σύστημα καταστολής αερίων fm200 |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | GQQ120/2.5-XL-070416 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (σε +20°C) |
| Ονομασία προϊόντος | FM200/ HFC-227ea |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς ρύπανση και μη αγωγός |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,3,33,3-επταφθοροπροπάνιο |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Φωτιές κατηγορίας Α (σκληρές), κατηγορίας Β (ρευστές) και κατηγορίας Γ (ηλεκτρικές) |