| Αριθμό μοντέλου | QMD20/90-XL |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2 |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 237.5kg/m3 |
| Ονομασία προϊόντος | Φιαλίδες CO2 XL-04 |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 70, 100,120,150, 180 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Ειδικότερα | Κέντρα εκμετάλλευσης ηλεκτρικής ενέργειας Θάλακες CO2 |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | fk-5-1-12 σύστημα καθαρισμού |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ100/2.5N/-XL-05 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Ονομασία προϊόντος | HJLII-400-180-5.6T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Αεροδρόμιο |
| Αριθμό μοντέλου | QMD20/90-XL-12 |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | Σύστημα πυρόσβεσης με άζωτο |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 237.5kg/m3 |
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Αυτοματοποιημένη, πνευματική, χειροκίνητη, μηχανική λειτουργία κινδύνου |
| Χαρακτηριστικά | 68°C Σύστημα κρεμασμού σταθερού χρόνου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQFW10/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1150kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Αριθμό μοντέλου | QM H20/80-XL-002 |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Εμπορικό σήμα | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Καταγωγή | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Σχήμα | 40BFZ-6MPa |
| Κατανομή | 10,6 MPa,2.5MPa,4.2MPa,6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Έντυπα εγκατάστασης | Αξονικός και ακτινωτός |