| Ονομασία προϊόντος | HJLI-350-100-4.2T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Βιομηχανία |
| Ονομασία προϊόντος | HJLI-350-120-4.2T-03 |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Εργαστήριο μηχανικής επεξεργασίας |
| Εμπορικό σήμα | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Καταγωγή | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Σχήμα | 40ZX-6MPa |
| Κατανομή | 2.5MPa,4.2MPa,6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Έντυπα εγκατάστασης | άξιο |
| Χαρακτηριστικό | σύστημα καταστολής αερίων fm200 |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ100/2.5-XL-070416 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Αντιφλεγμονή | FM200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90L, 100L, 120L, 150.180L |
| Αριθμό μοντέλου | QMQ4.2/120W-XL-02 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 950kg/m3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | GQQ120/2.5-XL-250704 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (σε +20°C) |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/Hfc-227ea |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-06 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-06 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Ονομασία προϊόντος | HJLII-400-110-5.6T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Αυτοματοποιημένο δωμάτιο ελέγχου |
| Χαρακτηριστικά | Αυτοματοποιημένη πυροσβεστική με αέριο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW20/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Ονομασία προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Καθαρότητα (%) | 990,99% |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |