| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | GQQ120/2.5-XL-250704 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (σε +20°C) |
| Αντιφλεγμονή | FM200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1250kg/m3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | fm200 |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων | 120 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | QMQ5.6/120W-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Ονομασία του προϊόντος | Φιαλίδες CO2 XL |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 70, 100,120,150, 180 |
| Δύναμη | DC24V/1.6A |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
|---|---|
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-01 |
| Όγκος | 1350*500*450mm |
| Αριθμό μοντέλου | QMD15/80-XL |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2 |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 178.125kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου | QMD20/70-XL |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2 |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 237.5kg/m3 |
| Ονομασία προϊόντος | HJLII-400-110-5.6T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Αυτοματοποιημένο δωμάτιο ελέγχου |
| Ονομασία προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Είτε σχηματίζονται δακτυλίδια είτε όχι | Κυκλικοί υδρογονάνθρακες |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | Hfc-227ea |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 4.2MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0 ~ 50 ℃ |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 950kg/m³ |