| Χαρακτηριστικά | ΙΓ541 Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αδρανές αέρια για δεδομένα επιχειρήσεων |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Αυτοματοποιημένη, πνευματική, χειροκίνητη, μηχανική λειτουργία κινδύνου |
| Αριθμό μοντέλου | QMD20/80-XL |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2 |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 237.5kg/m3 |
| Χαρακτηριστικό | σύστημα καταστολής αερίων fm200 |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | GQQ120/2.5-XL-070416 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (σε +20°C) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων | 40L-03 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ150/2.5-XL-03 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/Hfc-227ea |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 40L-05 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-05 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-07 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 150 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ150/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Αντιφλεγμονή | Fk-5-1-12 ((C6F12O) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | εξοπλισμός πυρόσβεσης |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ100/2.5N/-XL-07 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Αριθμό μοντέλου | QMD15/90-XL |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2 |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 178.125kg/m3 |
| Ονομασία προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Χρώμα | Χωρίς χρώμα |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |