| Εμπορικό σήμα | XL / OEM |
|---|---|
| Είτε σχηματίζονται δακτυλίδια είτε όχι | Κυκλικοί υδρογονάνθρακες |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Αντιφλεγμονή | FM200 |
|---|---|
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 120 λίτρα |
| Μέγιστη λειτουργική πίεση | 5.3MPa (+50°C) |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
| Εμπορικό σήμα | XL / OEM |
|---|---|
| προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ανιχνευτές/κυκλώματα υπερηχογράφων | Τέσσερα 21 έως 28V DC |
| Αριθμός ανιχνευτών ανά ζώνη | ≤ 30 PCS συμβατικοί ανιχνευτές |
| Εξαγωγές NAC | 26 έως 28V συνεχής ρεύμα Με ηλεκτρονική ασφάλεια |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 150 λίτρα |
|---|---|
| Σενάριο εφαρμογής | Δωμάτιο εξυπηρέτησης κέντρου δεδομένων |
| Πίεση αποθήκευσης | 0.3MPa (+20°C) |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Συγκέντρωση σχεδιασμού | ≤1250kg/m ³ |
| Χαρακτηριστικά | Καθαρό αέριο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW4/1.6-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Ονομασία προϊόντος | Κύλινδροι του CO2 |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Εργαστήριο μηχανικής επεξεργασίας |
| Εμπορικό σήμα | XL / OEM |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Ανιχνευτές/κυκλώματα υπερηχογράφων | Τέσσερα 21 έως 28V DC |
| Αριθμός ανιχνευτών ανά ζώνη | ≤ 30 PCS συμβατικοί ανιχνευτές |
| Εξαγωγές NAC | 26 έως 28V συνεχής ρεύμα Με ηλεκτρονική ασφάλεια |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ. |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | Σύστημα πυρόσβεσης με άζωτο |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 237.5kg/m3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/Hfc-227ea |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-04 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-04 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |