| Αριθμό μοντέλου | QMD15/70-XL |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2 |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 178.125kg/m3 |
| Εμπορικό σήμα | XL / OEM |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Ανιχνευτές/κυκλώματα υπερηχογράφων | Τέσσερα 21 έως 28V DC |
| Αριθμός ανιχνευτών ανά ζώνη | ≤ 30 PCS συμβατικοί ανιχνευτές |
| Εξαγωγές NAC | 26 έως 28V συνεχής ρεύμα Με ηλεκτρονική ασφάλεια |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 120L-02 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL-02 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (+20°C) |
| Αντιφλεγμονή | NOVEC 1230 ((C6F12O) |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ180/2.5N/-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Εμπορικό σήμα | XL / OEM |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Ανιχνευτές/κυκλώματα υπερηχογράφων | Τέσσερα 21 έως 28V DC |
| Αριθμός ανιχνευτών ανά ζώνη | ≤ 30 PCS συμβατικοί ανιχνευτές |
| Εξαγωγές NAC | 26 έως 28V συνεχής ρεύμα Με ηλεκτρονική ασφάλεια |
| Ονομασία του προϊόντος | Φιαλίδες CO2 XL-01 |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 70, 100,120,150, 180 |
| Δύναμη | DC24V/1.6A |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ. |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | Σύστημα πυρόσβεσης με άζωτο |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 237.5kg/m3 |
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Αυτοματοποιημένη, πνευματική, χειροκίνητη, μηχανική λειτουργία κινδύνου |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | GQQ120/2.5-XL-250704 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (σε +20°C) |
| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Αέρια πυρόσβεσης |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL-04 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ. |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2 |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 237.5kg/m3 |