| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90L |
| Αριθμός μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιημένο |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | fm200 |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων | 150 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | HFC 227ea |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | heptafluoropropane |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90L |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ90/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Ονομασία προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς ρύπανση και μη αγωγός |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Χαρακτηριστικά | HFC 227ea 68°C Αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας αερίου με ανίχνευση θερμοκρασίας |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW8/1.6-XL-06 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Ονομασία προϊόντος | FM200 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς ρύπανση και μη αγωγός |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Φωτιές κατηγορίας Α (σκληρές), κατηγορίας Β (ρευστές) και κατηγορίας Γ (ηλεκτρικές) |
| Χαρακτηριστικά | Αυτοματοποιημένη πυροσβεστική με αέριο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW20/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |