| Χαρακτηριστικά | Καθαρό αέριο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQFW30/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1150kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Αντιφλεγμονή | FK-5-1-12 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ40/2.5N/-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 120L-02 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL-02 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | 68°C Σύστημα κρεμασμού σταθερού χρόνου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQFW10/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1150kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Αντιφλεγμονή | Fk-5-1-12 ((C6F12O) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | εξοπλισμός πυρόσβεσης |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ100/2.5N/-XL-07 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Χαρακτηριστικά | Εξαρτημένο σύστημα αυτόματης πυρκαγιάς HFC 227ea |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW10/1.6-XL-04 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Αντιφλεγμονή | HFC 227ea |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1250kg/m3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 0.3MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 8MPa (+50°C) |