| Χαρακτηριστικά | Fm200 αυτόματο πυροσβυστικό σύστημα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW20/1.6-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | 68°C Αυτοενεργοποιημένος πυροσβεστήρας αερίου FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | κρεμώντας πυροσβεστήρας |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW8/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | Συστήματα αυτοματοποιημένης πυρόσβεσης με αέριο FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL-02 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | HFC 227ea Αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας Χημική μονάδα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW10/1.6-XL-05 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | Δωμάτιο αναφοράς αυτόματου πυροσβεστήρα αερίου FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW10/1.6-XL-9 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | Δωμάτιο γήρανσης αυτοματοποιημένου πυροσβεστήρα αερίου FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW8/1.6-XL-11 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | FM200 68°C Αυτοματοποιημένη ατμοσφαιρική πυρόσβεση |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW8/1.6-XL-12 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180L-01 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL-01 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Χαρακτηριστικά | Θερμοκρασία FM200 68°C - Ευαίσθητος αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας αερίου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL-15 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |