| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Αέρια πυρόσβεσης |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL-04 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | NOVEC 1230 ((C6F12O) |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ180/2.5N/-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Καθαρό και φιλικό προς το περιβάλλον αέριο |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL-06 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | NOVEC 1230 ((Fk5112) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Καθαρό αέριο |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL-03 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Χαρακτηριστικά | novec καθαρό σύστημα πρακτόρων 1230 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQFW8/1.6-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1150kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | fk-5-1-12 σύστημα καθαρισμού |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ100/2.5N/-XL-05 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας Fm200/heptafluoropropane |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL-14 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | FM200 Αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας με ταχεία αντίδραση στην πυρκαγιά με αέριο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW4/1.6-XL-15 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Χαρακτηριστικά | Η σφαίρα του πυροσβεστήρα Hfc-227ea |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL-01 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | IG541 Λύση πυρκαγιάς κέντρου δεδομένων με καθαρό αέριο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | QM H15/80-XL |
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |