| Ονομασία του προϊόντος | Φιαλίδες CO2 XL-06 |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 70, 100,120,150, 180 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Ειδικότερα | Κύλινδροι διοξειδίου του άνθρακα για το τραπεζικό δωμάτιο |
| Ονομασία προϊόντος | Φιαλίδες CO2 XL-08 |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 70, 100,120,150, 180 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Ειδικότερα | Εργαστήριο παραγωγής |
| Ονομασία προϊόντος | HJLI-350-70-4.2T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Σχολικό δωμάτιο υπολογιστών |
| Ονομασία του προϊόντος | Φιαλίδες CO2 XL-07 |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 70, 100,120,150, 180 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Ειδικότερα | Κύλινδροι CO2 για το δωμάτιο του πλοίου |
| Ονομασία προϊόντος | HJLII-400-150-5.6T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Κέντρο Συνεδρίων και Έκθεσης |
| Αντιφλεγμονή | FM200 |
|---|---|
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 120 λίτρα |
| Μέγιστη λειτουργική πίεση | 5.3MPa (+50°C) |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
| Αντιφλεγμονή | fm200 |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων | 150 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Ονομασία προϊόντος | HJLII-400-100-5.6T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Αυτοματοποιημένο δωμάτιο ελέγχου |
| Αντιφλεγμονή | HFC 227ea/FM200 |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων | 120 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Χαρακτηριστικά | ΙΓ541 Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αδρανές αέρια για δεδομένα επιχειρήσεων |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Αυτοματοποιημένη, πνευματική, χειροκίνητη, μηχανική λειτουργία κινδύνου |