| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Αέρια πυρόσβεσης |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL-04 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Χαρακτηριστικά | 68°C Σύστημα κρεμασμού σταθερού χρόνου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQFW10/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1150kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Ονομασία του προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Σημείο βρασμού 49,2°C | Υγρά σε κανονική πίεση |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Αριθμό μοντέλου | QM H20/80-XL-002 |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Χαρακτηριστικά | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Αντιφλεγμονή | HFC 227ea |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | fm200 |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων | 120 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | QMQ5.6/120W-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | FM200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90L-01 |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1250kg/m3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιημένο |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Ονομασία προϊόντος | HJLII-400-180-5.6T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Αεροδρόμιο |