| Ονομασία προϊόντος | HJLI-350-150-4.2T-02 |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Εργαστήριο δοκιμών αυτοκινήτων |
| Χαρακτηριστικό | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-07 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-070410 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Χαρακτηριστικό | σύστημα καταστολής αερίων fm200 |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Αριθμός Μοντέλου | GQQ70/2.5-XL-070412 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 150 λίτρα |
|---|---|
| Σενάριο εφαρμογής | Δωμάτιο εξυπηρέτησης κέντρου δεδομένων |
| Πίεση αποθήκευσης | 0.3MPa (+20°C) |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Συγκέντρωση σχεδιασμού | ≤1250kg/m ³ |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Διάρκεια κυλίνδρων | XL-250704 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-250704 |
| Όγκος | 1350*500*450mm |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL-250704 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (σε +20°C) |
| Χαρακτηριστικό | σύστημα καταστολής αερίων fm200 |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | GQQ100/2.5-XL-070413 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (σε +20°C) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | heptafluoropropane |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90L |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ90/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Ονομασία προϊόντος | HJLI-350-180-4.2T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Υποσταθμός |
| Αντιφλεγμονή | Fk-5-1-12 ((C6F12O) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | εξοπλισμός πυρόσβεσης |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ100/2.5N/-XL-07 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |