| Αντιφλεγμονή | HFC 227ea |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1250kg/m3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 0.3MPa (+20°C) |
| Αντιφλεγμονή | HFC 227ea |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1250kg/m3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 0.3MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 8MPa (+50°C) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180L-01 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL-01 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Ονομασία προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Είτε σχηματίζονται δακτυλίδια είτε όχι | Κυκλικοί υδρογονάνθρακες |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 70 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ70/2.5N/-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Καθαρό και φιλικό προς το περιβάλλον αέριο |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL-06 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Χαρακτηριστικά | novec καθαρό σύστημα πρακτόρων 1230 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQFW8/1.6-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1150kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Ονομασία προϊόντος | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς ρύπανση και μη αγωγός |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Φωτιές κατηγορίας Α (σκληρές), κατηγορίας Β (ρευστές) και κατηγορίας Γ (ηλεκτρικές) |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Ονομασία προϊόντος | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς ρύπανση και μη αγωγός |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Φωτιές κατηγορίας Α (σκληρές), κατηγορίας Β (ρευστές) και κατηγορίας Γ (ηλεκτρικές) |