| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90L |
| Αριθμός μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
|---|---|
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL |
| Όγκος | 1350*500*450mm |
| Αντιφλεγμονή | FM200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90L, 100L, 120L, 150.180L |
| Αριθμό μοντέλου | QMQ4.2/120W-XL-02 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 950kg/m3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Ονομασία προϊόντος | HJLII-400-120-5.6T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | FM200 Κύλινδρο Αποδοτικός εξοπλισμός πυρόσβεσης για τα αρχεία Αδύναμο ρεύμα Δωμάτιο εξοπλισμού |
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/Hfc-227ea |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-04 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-04 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Χαρακτηριστικά | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Αντιφλεγμονή | NOVEC 1230 ((C6F12O) |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 120L-01 |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL-01 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Ονομασία προϊόντος | FM200 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς ρύπανση και μη αγωγός |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Φωτιές κατηγορίας Α (σκληρές), κατηγορίας Β (ρευστές) και κατηγορίας Γ (ηλεκτρικές) |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Ικανότητα | 8L, 10L, 20L, 30L |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |