| Χαρακτηριστικά | Εξαρτημένο αυτόματο σύστημα πυρόσβεσης FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW10/1.6-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | Η σφαίρα του πυροσβεστήρα Hfc-227ea |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL-01 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | Συστήματα αυτοματοποιημένης πυρόσβεσης με αέριο FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL-02 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | Δωμάτιο αναφοράς αυτόματου πυροσβεστήρα αερίου FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW10/1.6-XL-9 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | Δωμάτιο γήρανσης αυτοματοποιημένου πυροσβεστήρα αερίου FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW8/1.6-XL-11 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικό | σύστημα καταστολής αερίων fm200 |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Αριθμός Μοντέλου | GQQ70/2.5-XL-070412 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180L-01 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL-01 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
|---|---|
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-01 |
| Όγκος | 1350*500*450mm |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας Fm200/heptafluoropropane |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL-14 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | FM200 Αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας με ταχεία αντίδραση στην πυρκαγιά με αέριο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW4/1.6-XL-15 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |