| Ονομασία προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Είτε σχηματίζονται δακτυλίδια είτε όχι | Κυκλικοί υδρογονάνθρακες |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Ονομασία προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Χρώμα | Χωρίς χρώμα |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | heptafluoropropane |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90L |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ90/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Χαρακτηριστικά | Εργαστηριακό Ασβεστήρας αερίου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL-03 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | FM200 Αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας με ταχεία αντίδραση στην πυρκαγιά με αέριο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW4/1.6-XL-15 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Ονομασία του προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Είτε σχηματίζονται δακτυλίδια είτε όχι | Κυκλικοί υδρογονάνθρακες |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-09 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-09 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | novec 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | novec καθαρό σύστημα πρακτόρων 1230 |
| Αριθμό μοντέλου | XQFW6/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1150kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Χαρακτηριστικά | HFC 227ea 68°C Αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας αερίου με ανίχνευση θερμοκρασίας |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW8/1.6-XL-06 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικό | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-07 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-070410 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |