| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/Hfc-227ea |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 40L-05 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-05 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Χαρακτηριστικά | Φωτοσβέστης αερίου FM200 με ανίχνευση θερμοκρασίας 68°C |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW8/1.6-XL-13 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Ονομασία προϊόντος | HJLII-400-120-5.6T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | FM200 Κύλινδρο Αποδοτικός εξοπλισμός πυρόσβεσης για τα αρχεία Αδύναμο ρεύμα Δωμάτιο εξοπλισμού |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/HFC 227ea |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL-02 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Χαρακτηριστικά | ΙΓ541 Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αδρανές αέρια για δεδομένα επιχειρήσεων |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Αυτοματοποιημένη, πνευματική, χειροκίνητη, μηχανική λειτουργία κινδύνου |
| Ονομασία του προϊόντος | Φιαλίδες CO2 XL-01 |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 70, 100,120,150, 180 |
| Δύναμη | DC24V/1.6A |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 150 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ150/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Αριθμό μοντέλου | QMD15/80-XL |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2 |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 178.125kg/m3 |
| Ονομασία προϊόντος | HJLII-400-100-5.6T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Αυτοματοποιημένο δωμάτιο ελέγχου |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL-250704 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (σε +20°C) |