| Ονομασία προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς ρύπανση και μη αγωγός |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL-250704 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (σε +20°C) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων | 100 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ100/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/hfc-227ea/heptafluoropropane |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 120 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ120/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Αριθμό μοντέλου | QMD20/70-XL |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2 |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 237.5kg/m3 |
| Χαρακτηριστικά | Θερμοκρασία FM200 68°C - Ευαίσθητος αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας αερίου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL-15 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Αριθμό μοντέλου | QMD15/90-XL |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2 |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 178.125kg/m3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | Hfc-227ea |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 70 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ70/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Διάρκεια κυλίνδρων | XL-250704 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-250704 |
| Όγκος | 1350*500*450mm |
| Αριθμό μοντέλου | QMD20/80-XL |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2 |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 237.5kg/m3 |