| Ονομασία του προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Σημείο βρασμού 49,2°C | Υγρά σε κανονική πίεση |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Εμπορικό σήμα | XL / OEM |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Τύπος μπαταρίας | 2*12 Volt σφραγισμένο μόλυβδο σε σειρά |
| Αριθμός ανιχνευτών ανά ζώνη | ≤ 30 PCS συμβατικοί ανιχνευτές |
| Εξαγωγές NAC | 26 έως 28V συνεχής ρεύμα Με ηλεκτρονική ασφάλεια |
| Ονομασία προϊόντος | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς ρύπανση και μη αγωγός |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Φωτιές κατηγορίας Α (σκληρές), κατηγορίας Β (ρευστές) και κατηγορίας Γ (ηλεκτρικές) |
| Εμπορικό σήμα | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Καταγωγή | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Σχήμα | 40BFZ-6MPa |
| Κατανομή | 10,6 MPa,2.5MPa,4.2MPa,6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Έντυπα εγκατάστασης | Αξονικός και ακτινωτός |
| Εμπορικό σήμα | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Καταγωγή | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Σχήμα | 40ZX-4,2MPa |
| Κατανομή | 2.5MPa,4.2MPa,6MPa,13.5MPa, 15MPa, 20MPa |
| Έντυπα εγκατάστασης | άξιο |
| Ονομασία προϊόντος | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς ρύπανση και μη αγωγός |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Φωτιές κατηγορίας Α (σκληρές), κατηγορίας Β (ρευστές) και κατηγορίας Γ (ηλεκτρικές) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
|---|---|
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL |
| Όγκος | 1350*500*450mm |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90L |
| Αριθμός μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | novec 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | novec καθαρό σύστημα πρακτόρων 1230 |
| Αριθμό μοντέλου | XQFW6/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1150kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
|---|---|
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 40L-02 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-02 |
| Όγκος | 1350*500*450mm |