| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
|---|---|
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 40L-02 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-02 |
| Όγκος | 1350*500*450mm |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 40L-07 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180L-01 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL-01 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Χαρακτηριστικά | Εξαρτημένο σύστημα αυτόματης πυρκαγιάς HFC 227ea |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW10/1.6-XL-04 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Αντιφλεγμονή | FM200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90L, 100L, 120L, 150.180L |
| Αριθμό μοντέλου | QMQ4.2/120W-XL-02 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 950kg/m3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/Hfc-227ea |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-06 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-06 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Ονομασία προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Ταξινόμηση | Άλκανες |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Ονομασία προϊόντος | HJLII-400-100-5.6T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | Αυτοματοποιημένο δωμάτιο ελέγχου |
| Ονομασία προϊόντος | HJLII-400-120-5.6T |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Όγκος (λ) | 40, 70, 100,120,150, 180 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5Mpa·4.2MPa·5.6MPa· |
| Εφαρμογές | FM200 Κύλινδρο Αποδοτικός εξοπλισμός πυρόσβεσης για τα αρχεία Αδύναμο ρεύμα Δωμάτιο εξοπλισμού |