| Χαρακτηριστικά | novec καθαρό σύστημα πρακτόρων 1230 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQFW8/1.6-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1150kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | novec 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | novec καθαρό σύστημα πρακτόρων 1230 |
| Αριθμό μοντέλου | XQFW6/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1150kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL-250704 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (σε +20°C) |
| Χαρακτηριστικά | Καθαρό αέριο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQFW30/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1150kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Ονομασία προϊόντος | FM200 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς ρύπανση και μη αγωγός |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,3,3,3-FM200 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Φωτιές κατηγορίας Α (σκληρές), κατηγορίας Β (ρευστές) και κατηγορίας Γ (ηλεκτρικές) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
|---|---|
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 40L-02 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-02 |
| Όγκος | 1350*500*450mm |
| Χαρακτηριστικά | 68°C Σύστημα κρεμασμού σταθερού χρόνου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQFW10/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1150kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-09 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-09 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | FM200 |
|---|---|
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 120 λίτρα |
| Μέγιστη λειτουργική πίεση | 5.3MPa (+50°C) |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
| Χαρακτηριστικά | Καθαρό αέριο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW4/1.6-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |