| Αντιφλεγμονή | NOVEC 1230 ((Fk5112) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Καθαρό αέριο |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL-03 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | NOVEC 1230 ((C6F12O) |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 120L-01 |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL-01 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | novec 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Καθαρό και φιλικό προς το περιβάλλον αέριο |
| Αριθμό μοντέλου | XQFW4/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1150kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | NOVEC 1230 ((C6F12O) |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 150 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | NOVEC 1230 ((C6F12O) |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ180/2.5N/-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Χαρακτηριστικά | αυτόματη πυρόσβεση |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQFW20/1.6-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1150kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 120L-02 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL-02 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (+20°C) |
| Αντιφλεγμονή | FK-5-1-12 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ40/2.5N/-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Χαρακτηριστικά | HFC 227ea 68°C Αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας αερίου με ανίχνευση θερμοκρασίας |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW8/1.6-XL-06 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Αντιφλεγμονή | fm200 |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων | 120 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | QMQ5.6/120W-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |