| Ονομασία προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς ρύπανση και μη αγωγός |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Αντιφλεγμονή | HFC 227ea/FM200 |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων | 120 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | FM200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1250kg/m3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | HFC 227ea |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1250kg/m ³ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Χαρακτηριστικά | Εργαστηριακό Ασβεστήρας αερίου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL-03 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Χαρακτηριστικά | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Χαρακτηριστικά | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/Hfc-227ea |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-04 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-04 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |