| Χαρακτηριστικά | κρεμώντας πυροσβεστήρας |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW8/1.6-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | 68°C Αυτοενεργοποιημένος πυροσβεστήρας αερίου FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικό | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-07 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-070410 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/HFC 227ea |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ180/2.5-XL-02 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚ 6/2011, σημείο 1. |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Χαρακτηριστικό | σύστημα καταστολής αερίων fm200 |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Αριθμός Μοντέλου | GQQ70/2.5-XL-070412 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/Hfc-227ea |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-06 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-06 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 180 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιημένο |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Χαρακτηριστικά | Θερμοκρασία FM200 68°C - Ευαίσθητος αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας αερίου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL-15 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |