| Χαρακτηριστικά | ΙΓ541 Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αδρανές αέρια για δεδομένα επιχειρήσεων |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέθοδος ενεργοποίησης | Αυτοματοποιημένη, πνευματική, χειροκίνητη, μηχανική λειτουργία κινδύνου |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Ικανότητα | 8L, 10L, 20L, 30L |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
|---|---|
| Ειδικότητα | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-01 |
| Όγκος | 1350*500*450mm |
| Χαρακτηριστικά | IG541 Λύση πυρκαγιάς κέντρου δεδομένων με καθαρό αέριο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | QM H15/80-XL |
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Χαρακτηριστικά | Καθαρό αέριο, μη αγωγό |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | QM H15/90-XL |
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Χαρακτηριστικά | ΙΓ541 Σύστημα καταστολής πυρκαγιάς με αδρανές αέρια για μηχανήματα ακριβείας |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | QM H20/80-XL |
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Χαρακτηριστικό | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ70/2.5-XL-070411 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |