| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | καθαρός πράκτορας |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | GQQ120/2.5-XL-250704 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (σε +20°C) |
| Χαρακτηριστικό | σύστημα καταστολής αερίων fm200 |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | GQQ100/2.5-XL-070413 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (σε +20°C) |
| Χαρακτηριστικά | FM200 Αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας με ταχεία αντίδραση στην πυρκαγιά με αέριο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW4/1.6-XL-15 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας Fm200/heptafluoropropane |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL-14 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Αριθμό μοντέλου | QM H20/90-XL-10 |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 20Mpa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Χαρακτηριστικά | Φωτοσβέστης αερίου FM200 με ανίχνευση θερμοκρασίας 68°C |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW8/1.6-XL-13 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Αριθμό μοντέλου | QM H20/100-XL-08 |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου | QM H20/100-XL-09 |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Χαρακτηριστικά | FM200 68°C Αυτοματοποιημένη ατμοσφαιρική πυρόσβεση |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW8/1.6-XL-12 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |