| Χαρακτηριστικό | σύστημα καταστολής αερίων fm200 |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ100/2.5-XL-070416 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200/Hfc-227ea |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων | 40L-03 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ150/2.5-XL-03 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚ 6/2011, σημείο 1. |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚ 6/2011, σημείο 1. |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Καθαρό αέριο και φιλικό προς το περιβάλλον |
| Διάρκεια κυλίνδρων | XL-250704 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-250704 |
| Όγκος | 1350*500*450mm |
| Αντίληψη θερμοκρασίας | 68°C |
|---|---|
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 2.5MPa (+50°C) |
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | Hfc-227ea |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 4.2MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0 ~ 50 ℃ |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 950kg/m³ |
| Χαρακτηριστικά | Δωμάτιο αναφοράς αυτόματου πυροσβεστήρα αερίου FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW10/1.6-XL-9 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | Δωμάτιο γήρανσης αυτοματοποιημένου πυροσβεστήρα αερίου FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW8/1.6-XL-11 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Αντιφλεγμονή | FM200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90L, 100L, 120L, 150.180L |
| Αριθμό μοντέλου | QMQ4.2/120W-XL-02 |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 950kg/m3 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 ℃ ~ 50 ℃ |