| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 40L-07 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Αριθμό μοντέλου | Εφαρμόζεται μόνον για τα προϊόντα που αναφέρονται στην παράγραφο 1 του παρόντος κανονισμού. |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Χαρακτηριστικό | σύστημα καταστολής αερίων fm200 |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | GQQ120/2.5-XL-070416 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Πίεση αποθήκευσης | 2.5MPa (σε +20°C) |
| Αντιφλεγμονή | HFC 227ea |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤ 1250kg/m3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 0.3MPa (+20°C) |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | Hfc-227ea |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 70 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ70/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Χαρακτηριστικά | Εξαρτημένο αυτόματο σύστημα πυρόσβεσης FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW10/1.6-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
| Διάρκεια κυλίνδρων | 90L |
| Αριθμός μοντέλου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Χαρακτηριστικά | Συστήματα αυτοματοποιημένης πυρόσβεσης με αέριο FM200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW6/1.6-XL-02 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | Εξαρτημένο σύστημα αυτόματης πυρκαγιάς HFC 227ea |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW10/1.6-XL-04 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |
| Χαρακτηριστικά | HFC 227ea Αυτοματοποιημένος πυροσβεστήρας Χημική μονάδα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | XQQW10/1.6-XL-05 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤ 1000kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Πίεση αποθήκευσης | 1.6MPa (+20°C) |