| Αριθμό μοντέλου | Δελτίο ΕΚ 6/2011, σημείο 1. |
|---|---|
| Σύνθεση των πυροσβεστικών | N2, Ar, CO2 (Συσχεδιασμός: 52%, 40%, 8%) |
| Εργασιακή πίεση 20°C | 15MPa |
| Θέρμανση πίεσης εργασίας | 0~50°C |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση σε 50°C | 2110,15 kg/m3 |
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | FM200 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 150 λίτρα |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ150/2.5-XL |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1120kg/M3 |
| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Αέρια πυρόσβεσης |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL-04 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 70 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ70/2.5N/-XL |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | NOVEC 1230/Fk5112 |
|---|---|
| Διάρκεια κυλίνδρων | 100 λίτρα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ100/2.5N/-XL |
| Γεμίστε την πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Ειδικότητα | Περιβαλλοντικά φιλικό αέριο |
|---|---|
| Πράκτορας καταστολής πυρκαγιάς | fm200 |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 40L-07 |
| Αριθμός μοντέλου | GQQ40/2.5-XL-07 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0°C~50°C |
| Ονομασία προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Καθαρότητα (%) | 990,99% |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Ονομασία του προϊόντος | novec καθαρός πράκτορας 1230 |
|---|---|
| Σημείο βρασμού 49,2°C | Υγρά σε κανονική πίεση |
| Χημική ονομασία | 1,1,1,2,2,3,3,3-Fk-5-1-12 |
| Τρόπος εξάλειψης | Κλειστές πλημμύρες |
| Κατηγορία πυρκαγιάς | Διάταξη Α (Σκληρά), Διάταξη Β (ρευστά), Διάταξη Γ (αέρια) και Διάταξη Ε (ηλεκτρικά) |
| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | fk-5-1-12 σύστημα καθαρισμού |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ100/2.5N/-XL-05 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |
| Αντιφλεγμονή | novec 1230 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Καθαρό και φιλικό προς το περιβάλλον αέριο |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΦ120/2.5N/-XL-06 |
| Γεμίζοντας πυκνότητα | ≤1420kg/M3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°C~50°C |